Informacje o kolejnej edycji konferencji już wkrótce

Zarejestruj się

Gonito - Partner Strategiczny E-commerce Innovations

2019-06-18

Gonito to zespół specjalistów z zakresu e-commerce, prawa oraz ekonomii, specjalizujących się w obsłudze największej na świecie platformy sprzedażowej. Swoim Partnerom dostarcza kompleksowy pakiet usług z zakresu obsługi konta na Amazon, wspiera i optymalizuje sprzedaż, chroni konto oraz własność intelektualną a także doradza w rozwoju działalności na platformie. Od początku działalności współtworzy, rozwija i edukuje społeczność sprzedawców na Amazon.

Wykładowcą podczas najbliższej konferencji będzie Damian Wiszowaty - ekspert Amazon, prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych Amazon. Ma za sobą ponad 300 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon. Założyciel Gonito świadczącego usługi kompleksowego wsparcia implementacji i obsługi sprzedaży na platformie Amazon.

Damian Wiszowaty podczas swojego wykładu pt."Cross-border po polsku, czyli dlaczego warto sprzedawać na Amazon" przedstawi korzyści ze sprzedaży na Amazon w ujęciu produktowym, logistycznym, technologicznym, ekonomicznym, a nawet geopolitycznym. Podczas prezentacji poruszy temat bezpiecznego i skutecznego wejścia na platformę Amazon z perspektywy polskiego sprzedawcy.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×