21.03.2019, 9:20-16:00 - Katowice - E-commerce B2B

19.09.2019 - Warszawa - Handel transgraniczny (e-eksport)

Zarejestruj się

Jak technologia Progressive Web App zmienia e-commerce?

2019-03-14

„Jak technologia Progressive Web App zmienia e-commerce?” to temat wykładu, który przedstawi Andrzej Szylar, CEO w firmie Global4Net.

Andrzej Szylar jako CEO w Global4Net, firmie wyspecjalizowanej we wdrożeniach Magento, uczestniczył w największych wdrożeniach ecommerce na rynku polskim. Na co dzień zajmuje się przekładaniem wymagań biznesowych na język programistyczny oraz kontrolą prawidłowości wdrożeń. Pasjonat angażujący się w szerzenie wiedzy na temat najnowszych trendów we wdrożeniach systemów e-commerce.

Global4Net to zespół profesjonalistów, którzy od 2010 roku specjalizują się w zaawansowanych rozwiązaniach e-commerce dla handlu i dystrybucji opartych na systemie Magento. Firma działa kompleksowo: jej wdrożenia obejmują przygotowanie makiet funkcjonalnych i projektów graficznych, badania użyteczności, audyt, integrację systemów sprzedażowych (ERP, CRM, PIM, WMS) i hosting. Dzięki temu jej Klienci otrzymują w pełni dopracowany produkt, który spełnia wszystkie ich oczekiwania. 

Firma nie boi się nowatorskich rozwiązań i odważnych koncepcji, ponieważ wierzy, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces w e-commerce. Jej misją jest tworzenie funkcjonalności, które użytkownikom zapewnią przyjemne i wygodne zakupy, a przedsiębiorcom gwarancję stabilności i rozwoju biznesu. Każdego dnia konsekwentnie realizuje ten plan, wytyczając nowe trendy w e-commerce.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×