kolejna edycja: 2019 r.

Zarejestruj się

Rola Klienta w tworzeniu projektu internetowego - dlaczego decyduje o sukcesie?

2018-04-11

Celem prelekcji jest przedstawienie, jak zaangażowanie Klienta i jego współpraca z firmą IT, wpływa na powodzenie projektu i spełnianie jego celów biznesowych.

Prelegent: 

Paulina Krawczyk, Business Development Manager w Positive Coworking Sp. z o.o.

Odpowiada za sprzedaż rozwiązań IT dla biznesu, specjalizując się w niestandardowych, dedykowanych rozwiązaniach systemów B2B. Pozyskuje i buduje relacje z kluczowymi Klientami oraz Partnerami organizacji.

Wie, że odpowiednia komunikacja i współpraca oparta na wzajemnym zaangażowaniu jest kluczem do sukcesu we wdrożeniu projektu.  Angażuje się aktywnie we wszelkie inicjatywy, które budują i poszerzają jej kompetencje w zakresie biznesu. Posiada certyfikaty m.in z Change Management i Agile PM.

Opis działalności firmy:

Firma Positive Coworking specjalizuje się w rozwiązaniach IT. Zajmuje się produkcją aplikacji webowych i mobilnych oraz innych dedykowanych i zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych. Dzięki zrealizowanym projektom spółka dysponuje unikalną wiedzą i własnym know-how. Duże doświadczenie zespołu sprawia, że firma oferuje Klientom wysoką efektywność działań i skuteczną minimalizację ryzyka w projekcie. Naszym atutem są pracownicy – pełni pasji, doświadczenia i zaangażowania.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×