kolejna edycja: 2019 r.

Zarejestruj się

Efektywny SMS marketing - proste działania sprzedają najlepiej

2018-03-23

Edyta GodziekMarketing & PR Manager w firmie SerwerSMS.pl, przedstawi wykład pt.: Efektywny SMS marketing - proste działania sprzedają najlepiej.

O wykładzie:

Prawie 97% osób twierdzi, że korzysta z narzędzia jakim jest SMS. Taką liczbą nie może pochwalić się żadne inne narzędzie. Wiedzą o tym także przedsiębiorcy - aż 92% firm korzystających z komunikacji  SMS uważa, że jest to bardzo skuteczny kanał wspierania sprzedaży. Zatem jak się komunikować, aby realizować cele sprzedażowe? Między innymi o tym będzie można usłyszeć podczas prezentacji SerwerSMS.pl

O prelegentce:

Edyta Godziek, Marketing & PR Manager w SerwerSMS.pl od wielu lat związana z PR- em i marketingiem oraz z nowymi technologiami i rozwiązaniami e-commerce. W SerwerSMS.pl zaczynała jako Content Marketing Manager, by na chwilę obecną piastować obowiązki PR & Marketing Managera, odpowiadając między innymi za komunikację związaną z wdrażanymi nowymi technologiami czy edukację klientów w zakresie nowych rozwiązań. Budowanie pozytywnych i dobry relacji to jedna z jej wielu pasji. Wielbicielka rozwiązań niesztampowych i oryginalnych.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×